if_photoif_put_inmenu
ТОВ Стрімекс
Зателефонуйте нам!
+38 (063) +38 (063) 332-16-08 Показати

ТОВ Стрімекс - Про компанію | ibud.ua

Каталог товарів

Про компанію ТОВ Стрімекс

ТОВ "Стрімекс" є молодою незалежною українською компанією, однією з найбільш динамічно розвиваючих виробничих компаній в Україні. Поява компанії стала результатом узагальнення знань і багаторічного досвіду керівників і менеджерів Стрімекс. 

На нашому виробництві використовується сучасне обладнання, яке дозволяє виготовляти матеріали високої якості за прийнятними цінами. За невеликий період ми зуміли знайти надійних постачальників і постійних клієнтів, число яких неухильно зростає.

Стабільні відносини з нашими партнерами, протягом багатьох років дозволяють нам розробляти і впроваджувати довгострокові проекти, які сприяють розвитку фірми. Ми співпрацюємо  з  великими промисловими підприємствами, так і з торговими організаціями. Ми завжди відкриті для діалогу з новими партнерами і готові до співпраці на взаємовигідних умовах.

МІСІЯ

Сприяння розвитку будівельного ринку України шляхом надання новітніх технологій виробництва та виготовлення якісної продукції.

МЕТА

Підтримання і поліпшення лідируючих позицій серед виробничих компаній України.

ПРИНЦИПИ

  1. Ми ставимо перспективні цілі і досягаємо їх;
  2. Ми йдемо до своєї мети зусиллями всіх співробітників, і вміємо оцінити вклад кожного;
  3. Ми пропонуємо своїм клієнтам крім комплексного підходу до будівництва ще і дуже привабливе співвідношення ціни і якості.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ:

  1. Ви купуєте продукцію у  виробника.
  2. Продукція виготовлена на  новому сучасному обладнанні.
  3. Продукція виготовлена з металу високої якості заводів ARCELOR MITTAL, U. S. STEEL KOSICE (Словаччина), ESSAR STEEL LTD, INDIA.
  4. Термін виконання замовлення 1-2 дні.
  5. Гнучка система знижок для наших дилерів.
  6. Можлива доставка по Україні.

Відмінною рисою нашої компанії є виконання кожного проекту методом командного підходу, шляхом цілеспрямованого об'єднання знань і досвіду наших експертів у різних видах будівельних технологій. Продукція виробляється з використанням передових технологій. Виробництво сертифіковане.  На всю продукцію завод-виробник надає гарантію терміном на 10 років. Висока заводська готовність, економічний монтаж, висока якість і доступні ціни дозволяють нашим замовникам значно скоротити кошти і час на спорудження будівель і введення їх в експлуатацію.

ТОВ Стрімекс постійно проводить пошук і освоєння нових перспективних напрямків розвитку бізнесу, регулярно модернізує та оновлює обладнання.